Odpływ Liniowy Czarny Rea Greek Black 60-90cm

Odpływ Liniowy Czarny Rea Greek Black 60-90cm

Cena brutto
299,00 zł

Długość odpływu:
Parametry techniczne
Producent
Rea
Gwarancja
10 lat
Kolor
Czarny
Typ syfonu
Prosty
Rodzaj maskownicy
jednostronna z wzorem
Głębokość montażu odpływu
70 mm
Odejście syfonu
40/50 mm
Materiał odpływu
stal nierdzewna AISI 304
Grubość stali
1 mm
Przepustowość odpływu
36l/min
Waga
2 g
Opis produktu

Odpływ liniowy to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych brodzików. Szeroki wybór oferowanych rozmiarów pozwala na dobranie odpływu do projektu łazienki. Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, kwasoodpornej AISI 304, zapewnia nam wysoką jakość oraz trwałość produktu. 

Model Greek black wyposażony został w dystanse tłumiące, co gwarantujące idealnie równe położenie oraz pochłanianie hałasu powstałego przy opadaniu wody bezpośrednio na produkt. Syfon odpływu posiada elementy znacznie ułatwiające czyszczenie odpływu. Jest to siateczka zatrzymująca zanieczyszczenia, którą w łatwy sposób możemy zdjąć i wyczyścić. Drugim elementem jest część przelewowa, która zatrzymuje zanieczyszczenia i zapobiega wydostaniu się przykrych zapachów z kanalizacji. 

Finalny kolor odwodnienia został nadany na etapie produkcji oraz pokryty powłoką NanoFLEX, która w doskonały sposób zabezpiecza odpływ przed działaniem wilgoci oraz ułatwia spływanie wody.

Producent deklaruje 10-letnią gwarancję na odpływy. Mają Państwo dzięki temu pewność, że odpływy marki Rea są produkowane tylko z wysokojakościowych materiałów, które nie rdzewieją po 2-3 latach użytkowania. Dowodzą tego przeprowadzane badania oraz atesty. 

Koszty dostawy

Czas wysyłki :  24h

Kurier Dpd przedpłata - 12  

Kurier Dpd pobranie  - 15 

Przy zakupach powyżej 1500zł przesyłka Gratis !!