Odpływ Liniowy Rea Pure Neo Pro Slim 60-100cm

Odpływ Liniowy Rea Pure Neo Pro Slim 60-100cm

Cena brutto
209,00 zł

Długość odpływu:
Parametry techniczne
Producent
Rea
Gwarancja
10 lat
Typ syfonu
Obrotowy 360 stopni
Rodzaj maskownicy
jednostronna z wzorem
Głębokość montażu odpływu
52 mm
Odejście syfonu
40/50 mm
Materiał odpływu
stal nierdzewna AISI 304
Grubość stali
1,1 mm
Przepustowość odpływu
36l/min
Waga
2 g
Opis produktu

Odpływ liniowy to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych brodzików. Szeroki wybór oferowanych rozmiarów pozwala na dobranie odpływu do projektu łazienki. Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, kwasoodpornej AISI 304, zapewnia nam wysoką jakość oraz trwałość produktu. 

Model Pure Neo Pro Slim wyposażony został w dystanse tłumiące, co gwarantujące idealnie równe położenie oraz pochłanianie hałasu powstałego przy opadaniu wody bezpośrednio na produkt. Syfon posiada część przelewową, która zatrzymuje zanieczyszczenia i zapobiega wydostaniu się przykrych zapachów z kanalizacji. 

Syfon w odpływie Pure Neo Pro Slim jest obrotowy (zakres 360 stopni), dzięki czemu możemy dopasować go do rur odpływowych w niestandardowym miejscu. Maskownica w odpływie Pure Neo Pro jest obustronna, dzięki czemu możemy wybrać dwie wersje wykończenia – aluminium lub wklejona płytka.

Maskownica mierzy 1,5 cm, całkowita szerokość widocznego elementu po zamontowaniu odpływu to 3,2 cm.

Producent deklaruje 10-letnią gwarancję na odpływy. Mają Państwo dzięki temu pewność, że odpływy marki Rea są produkowane tylko z wysokojakościowych materiałów, które nie rdzewieją po 2-3 latach użytkowania. Dowodzą tego przeprowadzane badania oraz atesty. 

Koszty dostawy

Czas wysyłki :  24h

Kurier Dpd przedpłata - 12  

Kurier Dpd pobranie  - 15 

Przy zakupach powyżej 1500zł przesyłka Gratis !!