Dlaczego łazienkoteka?
 
60 dni na zwrot
 
do 10% rabatu
 
24h realizacji zamówienia
 
Darmowa wysyłka od 1850zł

Syfony Umywalkowe I Korki

Sprawdź katalog korków i syfonów umywalkowych, które zwiększą funkcjonalność łazienki. W naszym sklepie internetowym mamy solidnie wykonane produkty w atrakcyjnych cenach, z możliwością dostawy. 

Oferowane dodatki są uniwersalne i dopasujesz je do większości standardowych umywalek o konkretnym rozmiarze otworu. W zestawie, oprócz samego artykułu, znajdziesz też wszystkie niezbędne do montażu uszczelki oraz nakrętki. Syfon umywalkowy zapewnia odpowiedni przepływ wody, ale z uwagi na ciekawy design może pełnić również funkcję dekoracyjną. Korki do umywalek są również dostępne w opcji Klik-Klak, co sprawia, że szybko i wygodnie zamkniesz i otworzysz odpływ, a produkt zawsze będzie umieszczony w odpowiednim miejscu. 

Akcesoria wykonane są z kilku materiałów, między innymi solidnego mosiądzu, który jest odporny na rdzewienie i ścieranie nawet podczas codziennej eksploatacji. Dzięki różnorodności proponowanych modeli w prosty sposób wybierzesz taki, który kolorem i designem będzie dopasowany do urządzanej łazienki. 

Sprawdź naszą ofertę syfonów umywalkowych i korków

Aktywne filtry