Odpływ Liniowy Rea Pure Neo

Odpływ Liniowy Rea Pure Neo

Cena brutto
158,00 zł

Długość odpływu:
Parametry techniczne
Producent
Rea
Gwarancja
10 lat
Typ syfonu
Prosty
Rodzaj maskownicy
jednostronna z wzorem
Głębokość montażu odpływu
52 mm
Odejście syfonu
40/50 mm
Materiał odpływu
stal nierdzewna AISI 304
Grubość stali
1,1 mm
Przepustowość odpływu
36l/min
Waga
2 g
Opis produktu

Odpływ liniowy to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych brodzików. Szeroki wybór oferowanych rozmiarów pozwala na dobranie odpływu do projektu łazienki. Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, kwasoodpornej AISI 304, zapewnia nam wysoką jakość oraz trwałość produktu. 

Model Pure Neo wyposażony został w dystanse tłumiące, co gwarantujące idealnie równe położenie oraz pochłanianie hałasu powstałego przy opadaniu wody bezpośrednio na produkt. Syfon odpływu posiada elementy znacznie ułatwiające czyszczenie odpływu. Jest to siateczka zatrzymująca zanieczyszczenia, którą w łatwy sposób możemy zdjąć i wyczyścić. Drugim elementem jest część przelewowa, która zatrzymuje zanieczyszczenia i zapobiega wydostaniu się przykrych zapachów z kanalizacji.  

Syfon w odpływie Pure Neo Pro jest obrotowy (zakres 360 stopni), dzięki czemu możemy dopasować go do rur odpływowych w niestandardowym miejscu. Maskownica w odpływie Pure Neo Pro jest obustronna, dzięki czemu możemy wybrać dwie wersje wykończenia – aluminium lub wklejona płytka.

Producent deklaruje 10-letnią gwarancję na odpływy. Mają Państwo dzięki temu pewność, że odpływy marki Rea są produkowane tylko z wysokojakościowych materiałów, które nie rdzewieją po 2-3 latach użytkowania. Dowodzą tego przeprowadzane badania oraz atesty. 

Koszty dostawy

Czas wysyłki :  24h

Kurier Dpd przedpłata - 12  

Kurier Dpd pobranie  - 15 

Przy zakupach powyżej 1500zł przesyłka Gratis !!