Odpływ Liniowy Złoty Pure Neo Gold Mirror Pro 70-90cm

Odpływ Liniowy Złoty Pure Neo Gold Mirror Pro 70-90cm

Cena brutto
445,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Długość odpływu:
Parametry techniczne
Producent
Rea
Gwarancja
10 lat
Kolor
Złoty
Typ syfonu
Obrotowy 360 stopni
Rodzaj maskownicy
dwustronna
Głębokość montażu odpływu
70 mm
Odejście syfonu
40/50 mm
Materiał odpływu
stal nierdzewna AISI 304
Grubość stali
ruszt - 1,2mm, maskownica - 1,5mm
Przepustowość odpływu
60 l/min
Waga
2 g
Opis produktu

Odpływ liniowy to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych brodzików. Szeroki wybór oferowanych rozmiarów pozwala na dobranie odpływu do projektu łazienki. Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, kwasoodpornej AISI 304, zapewnia nam wysoką jakość oraz trwałość produktu. 

Model Neo Pro Gold wyposażony został w dystanse tłumiące, co gwarantujące idealnie równe położenie oraz pochłanianie hałasu powstałego przy opadaniu wody bezpośrednio na produkt. Syfon odpływu posiada elementy znacznie ułatwiające czyszczenie odpływu. Jest to siateczka zatrzymująca zanieczyszczenia, którą w łatwy sposób możemy zdjąć i wyczyścić. Drugim elementem jest część przelewowa, która zatrzymuje zanieczyszczenia i zapobiega wydostaniu się przykrych zapachów z kanalizacji. 

Finalny kolor odwodnienia został nadany na etapie produkcji oraz pokryty powłoką NanoFLEX, która w doskonały sposób zabezpiecza odpływ przed działaniem wilgoci oraz ułatwia spływanie wody. Maskownica w odpływie Pure Neo Pro jest obustronna, dzięki czemu możemy wybrać dwie wersje wykończenia – polerowana złota powierzchnia lub wklejona płytka. Syfon w odpływie Pure Neo Pro jest obrotowy (zakres 360 stopni).

Producent deklaruje 10-letnią gwarancję na odpływy. Mają Państwo dzięki temu pewność, że odpływy marki Rea są produkowane tylko z wysokojakościowych materiałów, które nie rdzewieją po 2-3 latach użytkowania. Dowodzą tego przeprowadzane badania oraz atesty. 

Koszty dostawy

Czas wysyłki :  24h

Kurier Dpd przedpłata - 12  

Kurier Dpd pobranie  - 15 

Przy zakupach powyżej 1500zł przesyłka Gratis !!